Dumbledore Levele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumbledore Levele

Írókör
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Einar Johannesson

Go down 
SzerzőÜzenet
Adelaida Grayson
Igazgatóhelyettes és Hollóhát hv
Adelaida Grayson


Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : Csíkszereda
Registration date : 2008. May. 22.

Einar Johannesson Empty
TémanyitásTárgy: Einar Johannesson   Einar Johannesson Icon_minitimeSzomb. 31 Május 2008, 15:39

Karakter adatai:

- Életkor: 12. (1996. február 11.)

Testalkat: Az átlagnál egy kicsit vékonyabb és még olyan tipikus kisfiús alkata van. Nem magasabb a szokásosnál, de nem is törpe méretű, tehát úgy a kettő között van valahol.

Vonások: Még kisgyerek, így nincs az arcának sok jellegezetessége, talán a megszokottnál egy kicsivel nagyobb szemei vannak. Olyan kinézete van, hogy ha egy felnőtt ránéz, valószínűleg azt mondja, hogy na ebből egy szívtipró lesz. Majd, ha felnő.

Haj: Szőkésbarna, félhosszú haja van, ami egyenes szálú, néha egy kicsit fel is áll. Ha a nap rásüt, aranyszínű lesz.

Szem: Nagyon világosbarna, néha olyan, mintha már okkersárga lenne.

Tulajdonságai: nyugodt, megfontolt, türelmes, megbízható, bizalmatlan, megértő, makacs

Előtöri:(hú, én egy elég hoszú írtam, de most akkor lerövidítem )
1996. február 11 -én született Reykjavíkban, a családjuk első gyermekeként. Nem maradt sokáig egyedül, mivel pár perccel később megszülettek testvérei is, Steinn és Hálfdan. (Ergo, hármasikrek). Apja két héttel a születésük előtt meghalt, de szerencsére így is egy gazdag családból származtak, kisgyerekként mindent megkaptak, amit csak szerettek volna. Anyjuk, Anna Sindradóttir, el tudta tartani őket, úgy is, hogy egyedül nevelte a gyerekeket.
Mikor 6 éves lett, ugyanúgy járt iskolába, mint minden más gyerek, de itt van csúfolták, vagy körberajonták őket. Egyik sem volt Einarnak valami kellemes élmény. Egy évvel később egy Ólaf nevű ember (ezek a szép izlandi nevek ) találkozik anyjukkal. Einarnak nagyon nem szimpatikus az új udvarló, és ezt nem sajnálja a tudtára hozni, de nem tehet sokat: egy év múlva össze is házasodnak.
11 éves korukban jön a nagy ötlet, hogy menjenek hegyet mászni, csak egyedül. Einar beleegyezik, de a dolog nem úgy alakul, ahogy azt várták, ugyanis visszafelé mindannyian leesnek egy meredek szikláról. Szerencsére túlélik, egy arra járó túrázócsoport pedig visszaviszi őket. Otthon pedig nem kapnak mást, mint leszidást, és sürgős beiratást, egy jó hírű helyre, ahol talán viselkedni is megtanul.
Vissza az elejére Go down
 
Einar Johannesson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dumbledore Levele :: Szerepjáték :: Előtörténetek :: Hollóhátas diákok előtörténeteik-
Ugrás: