Dumbledore Levele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumbledore Levele

Írókör
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Luiza Amanda J. Dawson - Iskolaelső

Go down 
SzerzőÜzenet
Adelaida Grayson
Igazgatóhelyettes és Hollóhát hv
Adelaida Grayson


Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : Csíkszereda
Registration date : 2008. May. 22.

Luiza Amanda J. Dawson - Iskolaelső Empty
TémanyitásTárgy: Luiza Amanda J. Dawson - Iskolaelső   Luiza Amanda J. Dawson - Iskolaelső Icon_minitimeSzomb. 31 Május 2008, 15:44

Életrajz:
A teljes nevem Luiza Amanda Jordan. 1996. 08. 23-án születtem Boston mellett egy kis városkában. Gyermek koromban egy vallásos(katolikus) iskolába jártam. Ott mindenben remekül teljesítettem, általában. Kedvenc tantárgyaim a tesi, a magyar, a kémia, és a biosz volt. Aztán megtudtam hogy kivételes képességeim vannak, és a szüleim beirattak ide. Közben kiderült, hogy apa meg anya is mágiatudók, csak titkolták eddig. A szüleim különös apró lényekkel foglalkoztak, engem soha sem engedtek a közelükbe, azt mondván hogy veszélyes. Én el is hidtem nekik elsõnek, és féltem azoktól a kis hernyóktól, de mikor egyre nagyobb lettem a félelem elúszott belõlem. Próbáltam mindig közelebb lopódzkodni hozzájuk, de apu állandóan megfékezettt ebben. Egyszer kint tanultam a kertben, a tölgyfának támaszkodva, amikor egy üvöltést hallottam a ház hátamögülrõl. Tudtam hogy a lényekkel van valami. Oda is siettem rögtön, és nagy szomorúságomra az apámat láttam a földön holtan. Sírva futottam anyámhoz, ki utána beküldött a szobámba, hogy maradjak ott, és õ kiment apához. Késõbb eltemetettük mugli módon, és ezután anyukámmal éltünk ketten a házunkban. A férgeket eladtuk, és csöndesebb, nyugodtabb foglkozásba vágott anyu. A házimunkába. Aztán eljött a pillanat, hogy eljöjjek ide, én nagyon izgultam, de mikor megérkeztünk minden érzelem elszállt belõlem, csak a gyönyörûség, és a tisztelet maradt meg. És az elsõ napomat vidáman töltöttem el.

Jellem: Amy barátságos természetû egy ember, de ha a bizalmát eljátszák, nehezen fogják visszaszerezni. Próbál mindenkivel kedves lenni, persze akit nem nagyon bír, azzal nem annyira.

Különleges ismertetõjel: Kézfején néha-néha firkálások vannak, ha órán unatkozna.

Külsõ: Csinos testalkat van, és szeret sportolni. Fekete, szürke ruhákban járkál általában, de ez nem jelenti azt hogy õ most depis. Csak szereti ezeket a színeket.
Vissza az elejére Go down
 
Luiza Amanda J. Dawson - Iskolaelső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dumbledore Levele :: Szerepjáték :: Előtörténetek :: Hollóhátas diákok előtörténeteik-
Ugrás: