Dumbledore Levele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumbledore Levele

Írókör
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Madam Puddifoot kávézója

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Madam Puddifoot kávézója Empty
TémanyitásTárgy: Madam Puddifoot kávézója   Madam Puddifoot kávézója Icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2008, 21:37

*Mindenütt csipkék és giccs. Lerítt a kávézóról, hogy fiatal kis párocskák trécselésének központja, ami undorral töltötte el Lowent, olyannyira, hogy arcán alig tudta leplezni eme véleményét. Gyorsan felmérte a terepet, a tulajdonost, majd miután megelégedett a biztonsággal és a renddel, távozott.*
Vissza az elejére Go down
Coronius Gillham
Diák
Coronius Gillham


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2008. Mar. 17.

Madam Puddifoot kávézója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot kávézója   Madam Puddifoot kávézója Icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2008, 23:38

*Kinyitja Bella előtt az ajtót, közben észreveszi hogy a lány az eget figyeli.*
- Szép esténk van... *Miután bementek leültek egy asztalhoz, várva hogy megérkezzen a tulaj. Madam Puddifoot kényelmes személynek tűnt, ráérősen sétált oda asztalukhoz. Gill természetesen egyből Bellához fordult.*
- Mit kérsz? *A hollóhátas fiú udvariasan letette az étlapot, s Madam Puddifoot felé szólt pár szót, mire az felírta noteszéra a rendelést. Ezután Bella is megmondta mit kér, majd miután Puddifoot elment hogy a rendelést teljesítse, Gill előredőlt az asztalon, s beszélgetést kezdeményezett.*
- Annyi mindent szeretnék még tudni rólad...milyen tantárgyakat vettél fel? Szereted-e a kviddicset? Mi a kedvenc helyed Roxmortsban és úgy általában az egész világon? Hol születtél, hol élsz? *Mosolygott Gill és alaposan kiöntötte magából kíváncsi természetét.*
Vissza az elejére Go down
BellatrixNW
Diák
BellatrixNW


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Mar. 12.

Madam Puddifoot kávézója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot kávézója   Madam Puddifoot kávézója Icon_minitimeVas. 23 Márc. 2008, 00:14

Belláék megérkeznek a kávézóba és miutn leülnek rendelnek is mind a kette majd elekzdi hallgatni a fiú kérdéseit...Elég sokat tett fel neki nem is tudja már követni de azért megpróbálja...
-Hu..Ennyi kérdést..Nah akkor hozzá is kezdek..-
Mondja neki majd nagy levegőt vesz és bele is kezd..
-Milyen tárgyakat?Sötét Varázslatok kivésédése...Bájitaltan...Bűbájtan..Meg most a többi nem jutt eszembe..akkor jöhet a második..a kvidicset hogy ne szeretném?Még szép hogy szeretem..Kedvnec helyem még nincs mivel nem nagyon ismerem még ezt a helyet, de majd biztos hogy lesz...Amúgy a kedvenc helyem?Hmm..Úgy nagyon nincs..Sok helyet szeretek lenni..Angilában születtem egy kis vársoban..És ott is élek..-
Fejezi be a kérdés sorra válasz adást és közben merülnek fel benne is kérdések..
-És egyépként miért akarsz ennyire mindent megtudni rólam?-
Kérdezte érdeklődve tőle majd folytatta..
-Nah és te hol születtél?-
Kérdezte tőle majd várta a válaszokat..
Vissza az elejére Go down
Coronius Gillham
Diák
Coronius Gillham


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2008. Mar. 17.

Madam Puddifoot kávézója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot kávézója   Madam Puddifoot kávézója Icon_minitimeVas. 23 Márc. 2008, 00:39

*Mosolyogva hallgatta a lányt, közben elbambult a látványban, ahogy Bella észre sem véve - hogy a fiú oda nem figyelve őt bámulja - ad sorban választ a kérdésekre. Gill remélte hogy nem volt túl tolakodó, a lány kérdésére kuncogott egy jót.*
- Szeretek sokat tudni a legcsinosabb lányokról... hiába, a hírszerzői munka ártalma. *Nevetett egy jót, majd keze véletlenül a lány keze felé csusszant. S ha már véletlenül így adódott, hát ott is hagyta Gill, sőt hogy szándékos mozdulatnak tűnjön, végig is simított a lány kézfején. Közben Madam Puddifoot a lehető legrosszabb időzítést kiválasztva megérkezett a két francia krémessel, egy forrócsoki és egy kávé társaságában. Gill elengedte Bella kezét és mosolyogva mesélni kezdett magáról miközben nekiállt a krémesnek.*
- Nos, én Angliából származom...legalábbis azt mondják... *mondta vigyorogva, miközben bekapott egy nagy falatnyi krémest.*
- Legalábbis egy itteni árvaházban nevelkedtem, és az angol nyelv lett az anyanyelvem... de fogalmam sincs honnan származom és papírjaim se voltak soha amíg meg nem tudtam hogy varázsló vagyok és a varázslóvilágban meg nem kaptam a nevem. A Mágiaügyi Minisztérium volt egy darabig az otthonom, amikor elhoztak az árvaházból, de iskola még nem volt nyitva... nos, nagyjából ennyi. És mond csak, téged mi hozott épp ebbe az iskolába?
Vissza az elejére Go down
BellatrixNW
Diák
BellatrixNW


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Mar. 12.

Madam Puddifoot kávézója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot kávézója   Madam Puddifoot kávézója Icon_minitimeVas. 23 Márc. 2008, 00:57

Bella hallgatja a fiú válaszát és közben érzi a kezén Gill kezét nem zavartatja magát sőt...
-Legcsinosabb lányokról?Hmm...Rám gondoltál talán?-
Kérdezi tőle és mosoly jelenik meg az arcán és közben rá néz a kezére amin még mindig ott van a fiú, de még mindgi nem zavarja..És közben érekzik a vacsorájuk is...És akkor a fiú el is veszi a kezét err felfigyel de nem szól semmit...Inkább hallgatja továbbra is a történetét..Sok újat tudot megróla..Nem tudta, hogy árva a fiú, de most mint kiderült az...
-Jah értem...-
Mondta végül a történet mesélése utána majd hallota a következő kérdést..
-Hogy mi?Tudod már mondtam hogy a családom ős idők óta idejár...És hát én is ide kerültem...-
Mondja nek majd elekzdi enni a krémest és közben azérr figyel a fiúra....
-Nah és amúgy veled mizujs?Még nem is kérdeztem....-
Tette fel neki a kérdést majd elgondolkodott rajta, hogy ez kiamart most..
Vissza az elejére Go down
Coronius Gillham
Diák
Coronius Gillham


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2008. Mar. 17.

Madam Puddifoot kávézója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot kávézója   Madam Puddifoot kávézója Icon_minitimeVas. 23 Márc. 2008, 19:29

*Jóízűen fogyasztotta el a francia krémesét, majd mosolyogva nézte ahogy a vele szemben ülő lány miként teszi ezt. Miután mindketten leküzdötték a nem kis méretű sütiket, Gill az alaposan gőzölgő kávéját szürcsölte fel. Bella forró csokijának eltűnése után a hollóhátas fiú ismét előredőlt kissé, tudván hogy már biztos nem fogja őket megzavarni a kávézó tulaja. Igaz, a mardekáros lány még így is távol volt tőle, de Gillham ezzel kimutatta, hogy csak a lány látványa és társasága foglalkoztatja, más nem érdekelte, hogy mi történik még a kávézóban, vagy odakint.*
- Mi újság velem? Hát az újságról eszembe jutva épp a Reggeli Próféta szerkesztőjével beszélgetettem a Szárnyas Vadkanban... Tudod, külön engedéllyel ezután is le lehet még járni oda... *válaszolt meg egy fel nem tett kérdést a fiú.*
- És Arnold barátomtól, aki a próféta nem épp egy antialkoholista tagja, szóval tőle tudtam meg, hogy mik mennek mostanában a suli területén kívül. Tudod, engem mindig is érdekelt hogy mi lehet ott lent a Misztériumügyi Főosztályon, és most ráadásul még robbanás is történt...egy mugli tervezésű bomba...hihetetlen. *rázta a fejét Gill, majd eltért a nem éppen kellemes témától.*
- Na de hagyjuk, a lényeg, hogy örülök hogy találkoztam veled, így legalább maradt némi pénzem későbbre is, és nem itta meg mindet Arnold. *vigyorgott Bellára.*
- Öhm, kezd kicsit fullasztó lenni ez a hely...ez a sok giccs és csipke nem az én stílusom... *szólt egy picit feszengve a hollóhátas, hisz nem tudta, Bellának hogy tetszik a kávézó belső disegnja.*
- Nincs kedved inkább sétálni egyet az erdőben? Most újították fel és kellemes kis utat csináltak benne, amit végigkísér egy lámpasor. Igazán gyönyörű lett így az erdő és nem is ijesztő...annyira... *tette hozzá kajánul.*
Vissza az elejére Go down
BellatrixNW
Diák
BellatrixNW


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Mar. 12.

Madam Puddifoot kávézója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot kávézója   Madam Puddifoot kávézója Icon_minitimeVas. 23 Márc. 2008, 19:56

Bella hallgatja a fiú válaszát és közben már meg is ették mind a ketten a sütiket...És közben a fiú közelebb hajolt felé így legaláb jobban értette amit mond nem mintha süket lenne...
-Jah értem..-
Mondja neki és utána tovbábra is figyel rá...
-Robbanás?-
Kérdezte tőle meglepődve, de utána haygta a témát ez inkább csak olyan költői kérdés volt...Utána hallgatta tovább és elmosolyodot azon amit a fiú mondot neki és utána továbbra is figyelt rá...
-Igen ebben egyet értek..Elég..Hogy is mondjam..Nah midnegy..-
Mondta neki és közben szét nézett és enyhe fintro jelent meg az arcán majd vissza a fiúra..
-Dehogy nincs..kint a söttében bámikor...Tőlem mehetünk is..-
Mondta neki mosolyogva majd felálltak és már indultak is kifele..Bella csak ment a fiú után...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Madam Puddifoot kávézója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Puddifoot kávézója   Madam Puddifoot kávézója Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Madam Puddifoot kávézója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dumbledore Levele :: Szerepjáték :: Roxmorts-
Ugrás: