Dumbledore Levele
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumbledore Levele

Írókör
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cseverészés bármilyen témában

Go down 
+11
Amanda Luiza J. Dawson
Abdul T. I. Musztafa
Sairus Doronic
Jennifer Garcon
Line Wilson
Sanea Lynx
Coronius Gillham
BellatrixNW
Ricandelclowen
Avana Silver
Alan Woodwork
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Alan Woodwork
Iskolai karbantartó
Alan Woodwork


Hozzászólások száma : 103
Age : 53
Tartózkodási hely : Székesfehérvár
Registration date : 2008. Mar. 05.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzer. 05 Márc. 2008, 13:07

Íme, itt egy off csevegő, ahol bármiről szólhat a téma...(no persze azért a kultúrált keretek között xD) kellemes cseverészést!
Vissza az elejére Go down
https://dleveleforum.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzer. 05 Márc. 2008, 17:24

Halihó! Van itt valaki? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeVas. 09 Márc. 2008, 15:53

Majd lesz XD
Vissza az elejére Go down
Avana Silver
Diák
Avana Silver


Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. 2008, 20:46

Bizony, lesz. Pontosabban már van is. Smile
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeVas. 16 Márc. 2008, 18:51

Már csak be kéne indítani a sulit, meg kéne még pár újabb oldalt szerkesztgetni... huh, ez nem is olyan kevés :S Very Happy
No de majd belehúzok ^^
Egyébként itt a fórumon már elkezdődtek az szjzgetések Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimePént. 21 Márc. 2008, 14:18

az nagy baj lenne, hogy én nem szj-zek ezen az oldalon? Razz
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2008, 16:09

Miértnem akarsz szjzni? Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2008, 17:04

Akarni akarok, csak nincs kedvem mindig leírni, hogy jövök, meg ilyenek....BagolyKő-n nekem éppen elég. De új dizájnt csináltam az oldalamnak, még nincs semmi rajta d e nízzitek meg: http://emakademia.atw.hu
Vissza az elejére Go down
BellatrixNW
Diák
BellatrixNW


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Mar. 12.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzomb. 22 Márc. 2008, 19:34

Üdv!

Én is benézek ide.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Coronius Gillham
Diák
Coronius Gillham


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2008. Mar. 17.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeVas. 23 Márc. 2008, 12:35

Fantrinak nem teccik a fórum mostani alakja úgy érzem Very Happy
De ha gondoljátok megváltoztatom
Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeVas. 23 Márc. 2008, 13:04

Gill, azt hiszem jók az érzéseid, de azért nem kell megváltoztatni....:p
Vissza az elejére Go down
BellatrixNW
Diák
BellatrixNW


Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2008. Mar. 12.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeVas. 23 Márc. 2008, 17:47

Nekem tetszik a fórum mostani alakja! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Coronius Gillham
Diák
Coronius Gillham


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2008. Mar. 17.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 25 Márc. 2008, 14:51

Most mondjam hogy nekem is?Very Happy
Egyébként kezd egész elfogadhatóvá válni nekem...no de majd meglátjuk Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzer. 26 Márc. 2008, 17:50

Gill, a kalauzból hogy lehet leszedni a könyveket? mert megnyitja, aztán nem akar már semmit se csinálni. De kicsi be is nyitja meg, nehogy eltudjam olvasni.... Laughing Question
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzomb. 29 Márc. 2008, 19:36

megpróbálom ábrázolni a dolgot:
mikor rákattintasz megjelenik két választási lehetőség egy kis ablakon
- megnyitás
- mentés

olyankor a mentésre kell menni, bizony ám de előfordulhat hogy egyiknél sem jelenik meg a kék kis gomb ami a kijelölést mutatja. Olyankor várni kell, vagy újrapróbálni az egészet, vagy egyikről a másikra mindig átváltogatni a mentést meg a megnyitást és egyszer csak feltűnik a gomb. Nekem legalábbis az utóbbival sikerült. Smile
Ha ezek után sem megy, marad a másik megoldás, az msnen való átküldés vagy az emailcímen keresztüli adatcsatorna. (magyarán akkor ott elküldöd, mit szeretnél, és én elküldöm a te címedre magát a könyvet...stb)
Jah és csak azért csináltam ilyen magyarázósan, hátha valaki még nem ismeri ezeket a dolgokat, nem csak neked szólt ez Fantri Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeVas. 30 Márc. 2008, 15:53

OKé értem én azt, csak mind1. Valamelyiket letudtam szedni. Am köszke Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sanea Lynx
Diák
Sanea Lynx


Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2008. Mar. 29.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2008, 13:19

Bocsi,hogy itt kérdezem meg,de nem nagyon tudok kiigazodni,pontosan mik itt a szabályok a szerepjátékban,hol tudnámm elolvasni őket?
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2008, 15:59

Hát talán a fórum azon részében, hogy Szabályok Smile
Amikor bejelentkezik az ember, a kezdőlap nem más mint a portal amit meg is találni ott fent a menüsorban... a portal menüponttól balra ott van hogy home (otthon) amire kattintva bejön a fórum...ha ez megvan, lejjebb görgőzve láthatóak lesznek a fórumpontok... rögtön a második a szabályzat...Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2008, 20:18

Azért szerintem enyire nem hülye, hogy ilyen részletesen el kellene neki magyarázni! :p Bár ki tudja... Wink
Vissza az elejére Go down
Sanea Lynx
Diák
Sanea Lynx


Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2008. Mar. 29.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2008, 23:10

Smile simán vagyok olyan hülye.
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2008, 23:26

Jólvanna, az a legegyszerűbb ha részletesen leírom egyszer és nem kell többször átmenni a dolgon Smile
Egyébként meg ezek a magyarázós szövegek általában nem csak az adott személynek szólnak hanem azoknak is akik idetévednek és nem tudnak valamit, ezeket elolvasva kérdezés nélkül tudni fogják majd... ezért magyarázom el ilyen részletesen, nem Saneát néztem hülyének Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sanea Lynx
Diák
Sanea Lynx


Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2008. Mar. 29.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeHétf. 31 Márc. 2008, 23:42

Emlékeztetsz egy ismerősömre... Smile De ez tényleg érthető.
Vissza az elejére Go down
Coronius Gillham
Diák
Coronius Gillham


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2008. Mar. 17.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 01 Ápr. 2008, 00:09

Fantri ez az avatárképed nagyon baba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 01 Ápr. 2008, 19:41

Jah bocsi...nah mind1

Gill: Köszke, de az az igazág hoghy én fényképeztem egy újságból xD
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 01 Ápr. 2008, 20:50

Attól még jó Smile (hehe, ez a komment épp hogy megvolt a kötelező három szó xD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 01 Ápr. 2008, 22:33

Most már tökéletes ennyi szóval Very Happy Amúgy nekem is tetszik, és majdnem ilyen hajam lett, csak aztán lebeszéltek róla. De már rájöttem hogy nekem ez nem állna jól! Amúgy veletek mizujs?
Mi pénteken rendeztunk egy Református iskolák közötti Röplabda bajnokságot, s három kupa volt egy fiúknak egy a lányoknak és egy a legeredményesebb iskolának.
És mind a hármat mi nyertük meg, úgy hogy szegény többiek sztem megutáltak minket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alan Woodwork
Iskolai karbantartó
Alan Woodwork


Hozzászólások száma : 103
Age : 53
Tartózkodási hely : Székesfehérvár
Registration date : 2008. Mar. 05.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzer. 02 Ápr. 2008, 00:23

Azok a gonosz reformátusok... xD (én is az vok:))
Az grat. Smile
Különösebben nincs sok minden, várom hogy gyűljön itt a nép, amúgy egykét újítás, bővítés várható ... nem is kicsik, sok új szjhely lesz beiktatva, meg ha végre sikerülne ismét képet meg videót beszúrnom egy hszbe, az is jó lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://dleveleforum.hungarianforum.com
Sanea Lynx
Diák
Sanea Lynx


Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2008. Mar. 29.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzer. 02 Ápr. 2008, 15:20

Én azt hallottam,hogy egy Bibliaidéző verseny második helyezetje megölte az elsőt...nem vicc.Avatart nem a szereplőröl kell feltenni,hanem magunkról?vagy bármiről lehet?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzer. 02 Ápr. 2008, 15:51

Admin: Én katolikus, csak református isibe járok :p
Am Ha így folytatod, beszállok szjh-zsébe ide is! És ha kell segíteni képet berakni akkor szólj :p
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzer. 02 Ápr. 2008, 16:12

Sejtettem hogy miért nem tudok képet betenni...rá is jöttem...túl nagyot nem lehet betenni azért nem ment... xD
Ennél csak gyorsabban fog később itt pörögni a hszmutató Fantri Smile
Avatart bármiről tehetsz fel, kivéve a Filmből (Harry Potter) vett képeket... magadról, karidról, bármiről lehet Sanea Smile
Vissza az elejére Go down
Sanea Lynx
Diák
Sanea Lynx


Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2008. Mar. 29.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzer. 02 Ápr. 2008, 17:18

A képeket át kell méretezni,azthiszem.Azt pontosan nem tudom,itt mekkorákat lehet feltenni,de ha szeretnétek felrakni valamit,csak nem lehet,szívesen átméretezem.
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeCsüt. 03 Ápr. 2008, 10:05

Szavadon foglak Smile
Egyben majd azt is elmondhatnád msnen vagy majd itt chaten hogy hogyan és mivel csinálod... nekem van photoshopom de annyira nem értek hozzá, ráadásul angol nyelvű és én németes vagyok... xD
Egyelőre annyit tudok, hogyan kell egy képet elárasztani levél alakú grafikával meg hogy hogyan lehet ráírni egy képre szöveget, de már ezt is úgy mutatták...xD
Érdemes lenne némileg kiismernem, sok jót lehet csinálni vele : )
Avatarképet csinálni már én is tudok egy oldal segítségével, de a nagy képekkel meggyűlik a bajom xD
Előre is köszi Sanea! Smile

Cseverészés bármilyen témában Roda_runas
Vissza az elejére Go down
Sanea Lynx
Diák
Sanea Lynx


Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2008. Mar. 29.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeCsüt. 03 Ápr. 2008, 16:32

Smile Én nagyon szeretnék photoshoppot...Nem azzal méretezem át,hanem ezzel: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/xnview-v1-93-4-magyar--HM7.html[list][*] What a Face De jó smile-k vannak. lol!
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeCsüt. 03 Ápr. 2008, 16:55

na jah, nekem még nem jutott eszembe felnézni a szoftverbázisra, ahhoz már lusta vagyok xD (vagy inkább hüle...)
Az ott található programok valamelyike biztosan meg fog felelni a célnak, köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Coronius Gillham
Diák
Coronius Gillham


Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2008. Mar. 17.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimePént. 04 Ápr. 2008, 21:49

Hehe, aki hosszú illetve minőségileg is jó hszeket szeret olvasni, annak ajánlom az alábbi listát: Nagyterem, rögtön utána rét és tó, majd végül a szellemszállás Very Happy
//megjegyzem, nem kell követni ezt, nem kell folyton tilosban járni xD//
Vissza az elejére Go down
Sanea Lynx
Diák
Sanea Lynx


Hozzászólások száma : 20
Registration date : 2008. Mar. 29.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimePént. 18 Ápr. 2008, 13:02

Jó lett,bár még nem olvastam végig,ügyesek vagytok!!!
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 16:11

Ej be várom már a rúnaismeretet... Smile
Még nincs befejezve az a hsz, ideje lenne tényleg elmenni a szellemszállásra...addig is türelmesen várom hogy mikor fog mindenki ráérni akik benne voltak abban a játékban...izgalmasnak tűnik talán a vége is az lesz Smile
Vissza az elejére Go down
Line Wilson
Diák
Line Wilson


Hozzászólások száma : 115
Registration date : 2008. Mar. 09.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 17:23

Na ja, főleg a hsz hosszúságot nézve... érdekes lesz, de nagyon. Remélem, hogy Bella mihamarabb ráér, szegény Gill meg ott rostokol (velünk együtt Smile) Na de majd bombázzuk őt msn - en, igaz kedves igazgató úr? Egyébként én meg az átváltoztatástant várom, még jó, hogy mugliismeret csak harmadiktól van, ha jól láttam. Ha nem, javíts ki, bár nem hiszem, hogy nem tudom jól. Very Happy Bella, ha leszel, dobj meg msn - en, és akkor folytatódik mindenki kedvenc szereposztása és játéka!
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 17:53

Nem mondtam még el az ötletem miszerint a haladó szintűnek jelentkezők rögtön harmadiktól kezdenek? Smile Márpedig így tervezem Smile
Vissza az elejére Go down
Line Wilson
Diák
Line Wilson


Hozzászólások száma : 115
Registration date : 2008. Mar. 09.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 17:59

Asszem ideje megtanulnom egy kicsit befogni a számat. Laughing Na mindegy, jó tudni, hogy ilyet terveztél. Asszem megyek kisírom a két szép szememet. (na jó, azért ennyire nem.) De érdekes gondolat, én legalábbis benne leszek, jó ötlet, legalább szórakozunk is sokat. Akkor Gill is az lesz? Tök jó, érdekes fejlemény. Smile Na mindegy, akkor majd írj, ha eddig véletlenül nem tetted meg.
Vissza az elejére Go down
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 18:02

Még nem és egy pár percig még nem is tudok írni, mivel a főoldalon csinálok egy új menüpontot a műveknek...de utána rögtön jövök Garcon kisasszonyhoz látogatóba...hehe Twisted Evil xD
Vissza az elejére Go down
Jennifer Garcon
Hugrabug hv átv és mugliismerettanár
Jennifer Garcon


Hozzászólások száma : 65
Age : 37
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 18:05

Asszem itt az ideje, hogy elkezdjek félni. *Menekül az igazgató haragja elől vigyorogva, majd visszafordul, és egy elővarázsolt vízgömböt küld a férfi arcába, ami szerencsés vagy épp szerencsétlen véletlen folytán még talál is.* - Na most már tényleg menekülhetek. Laughing
Vissza az elejére Go down
https://dleveleforum.hungarianforum.com/index.htm
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 18:19

Azért ezt nem kellett volna... *arra gondol hogy ez pont jól jött hisz mostanában úgysem eszik eleget s mint éhes ragadozó néz az új tanerőre...*
Vissza az elejére Go down
Jennifer Garcon
Hugrabug hv átv és mugliismerettanár
Jennifer Garcon


Hozzászólások száma : 65
Age : 37
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 18:22

- Ejnye igazgató úr, nem értékeli a humort. *Szólal meg, de inkább meghunyászkodik az éhes ragadozó tekintet elől.* - Mire ideérsz, kapsz egy szobaleírást is, mindjárt kitalálok valamit. Smile
Vissza az elejére Go down
https://dleveleforum.hungarianforum.com/index.htm
Ricandelclowen
Igazgató mágiatörténet és vámpírológiatanár
Ricandelclowen


Hozzászólások száma : 113
Age : 51
Registration date : 2008. Mar. 15.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeKedd 22 Ápr. 2008, 18:27

Rendben, én most kezdek el írni... végre elkészültem a főoldalon az új menüvel...nem volt könnyű... :S
Na de mostmár teljes erőmmel a hszíráson leszek Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimePént. 23 Május 2008, 19:41

Üdv Mindenkinek! Hát én is (át)érkeztem. Very Happy
Valaki játékra? *Néz nagy bociszemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Doronic
Diák



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. May. 23.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimePént. 23 Május 2008, 19:47

Üdvözlök mindenkit, gondoltam belesek erre az oldalra, kicsit ismerkedek és remélem kedved is kapok egy hosszabb lélegzetvételű játékra Smile
Vissza az elejére Go down
Alan Woodwork
Iskolai karbantartó
Alan Woodwork


Hozzászólások száma : 103
Age : 53
Tartózkodási hely : Székesfehérvár
Registration date : 2008. Mar. 05.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimePént. 23 Május 2008, 19:58

Üdv! Én most per pillanat nem érek rá, valakinek össze kell hoznia működőképes formába az oldalt jövőhétig amikor is kezdünk...
De ha gondolod mingy jön valaki, aki játszik veled! Smile
Vissza az elejére Go down
https://dleveleforum.hungarianforum.com
Line Wilson
Diák
Line Wilson


Hozzászólások száma : 115
Registration date : 2008. Mar. 09.

Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimePént. 23 Május 2008, 20:00

Na már itt is van az a valaki. Smile Esetleg egy játérka nincs kedved mondjuk a mardekár klubhelyiségben?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitimeSzomb. 24 Május 2008, 11:40

Alan, azt meglehetne oldani hogy ezt a karimat töröljük, és regiek azzal a karival amivel a Coxton-ban voltAam? :s
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cseverészés bármilyen témában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cseverészés bármilyen témában   Cseverészés bármilyen témában Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cseverészés bármilyen témában
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dumbledore Levele :: Cseverészők-
Ugrás: